Водостічні системи і софіт BRYZA

Водостічні системи і софіт BRYZA виробляє польська компанія Cellfast, офіційним представником який на території України є ми - СЕЛЛ-ФАСТ Україна.

Група компаній Cellfast заснована в 1990 році і має багатий і успішний досвід у виробництві та продажу товарів з ПВХ: шлангів для поливу, зрошувачів і інших приналежностей для догляду та облаштування садових і дачних ділянок, городів, газонів та прилеглих до будинків територій.


Водостічна система BRYZA виробляєтся з 2004 року. Такі фактори, як інженерно-технічний досвід, сучасні технології і найбільш якісні компоненти за підтримки багаторічного досвіду в пластиковій промисловості, привели компанію Cellfast до створення високоякісної водостічної системи, і, відповідно, надійного бренду. Виготовлені з ПВХ елементи характеризуються невеликою вагою, повної стійкістю до впливу погодних умов, довговічністю кольору, підтвердженої лабораторними дослідженнями і тестами старіння.

На сьогоднішній день вже багато років поспіль BRYZA займає лідируючі позиції на ринках України та Європи в своєму сегменті завдяки відмінному співвідношенню ціна-якість і широкому асортименту.

З 2016 року компанія Cellfast також виробляє водостік INES, створений за французьким стандартам.

Чому BRYZA?

Водостічні системи і софіт BRYZA характеризує привабливий зовнішній вигляд і висока якість виконання.

Використовувані технології виробництва гарантують високу стійкість нашої продукції до зовнішніх впливів і дозволяють давати довгострокову гарантію.

Велика палітра кольорів (сім кольорів водостоку і дванадцять софіта) забезпечує свободу проектування і дає можливість реалізувати найпривабливіші рішення для вашого будинку.

Система BRYZA виробляєтся згідно з нормами сертифіката Системи Управління Якістю ISO 9001: 2009. Даний сертифікат підтверджує відповідність найвищим стандартам управління якістю в компанії, а також стандартам безпеки виробництва та організації праці. Відповідність всім вимогам в результаті процесу сертифікації гарантує надійність і високу якість продукції.

Водостік BRYZA це повна система, яка складається з напівкруглих жолобів діаметром 75, 100, 125 і 150 мм, комплекту з'єднувачів і водостічних труб трьох діаметрів, Ø 63, Ø 90, Ø 110 мм.

Софіт BRYZA забезпечує естетичне оформлення даху. Продукт повністю адаптований до атмосферних впливів і не вимагає ніякого додаткового обслуговування. Кольорова гамма софіта є такою ж, що і в водостічних системах. Наш асортимент також включає в себе кольори, які ідеально імітують натуральну деревину для того, щоб поєднувати їх з віконними і дверними рамами, виготовленими з дерева.

Монтаж водостічної системи і софіта BRYZA легкий і простий, що дозволяє це зробити самостійно і швидко.